PVGE algemeen
Venster sluiten
Waar bent u naar op zoek?
Venster sluiten
Menu

Beste nieuwe Geldropse leden van de PVGE Nuenen,

Als commissie “Ommekaar” willen we jullie hartelijk welkom heten in onze Vereniging. Tot onze blijdschap hoorden we van ons bestuur dat er zich 2 kandidaten hebben gemeld die ons team willen gaan ondersteunen. Ons team bestaat momenteel uit 5 vrouwen en we willen jullie graag even vertellen wat wij zoal doen.

Als een van de PVGE-leden langdurig ziek is, een ongeval heeft gehad of in het ziekenhuis terecht komt sturen we een kaartje om hen te laten weten dat we met ze meeleven.

In uitzonderlijke gevallen wordt er soms een bezoekje gebracht met een bloemetje. Ik hoorde dat Geldrop dit ook deed al noemden jullie het een lief-en-leed-potje wat op hetzelfde neer komt. Natuurlijk kunnen we dat alleen doen als we daarvan op de hoogte gebracht worden.

Ook bezoeken wij alle 90-jarige PVGE-leden (tot nu toe alleen in Nuenen) 1x per jaar met een bloemetje.

Indien u een PVGE-lid kent die al een tijdje ziek is, in het ziekenhuis ligt of extra aandacht behoeft kunt u een mailtje sturen naar onze coördinator:

Betty Touw: betty.touw@onsnet.nu

Wij zorgen dat hij/zij die aandacht krijgt d.m.v. een kaartje.